Przede wszystkim zaufanie

Trafiłeś do Brokers Union, więc chcesz obdarzyć nas zaufaniem. Wierzysz, że wyjdzie Ci to na dobre. Chcąc spełnić Twoje oczekiwania, pracujemy w zgodzie ze ściśle określonymi wartościami. To one czynią nas profesjonalnymi i świadomymi partnerami, uczciwymi doradcami – Twoim osobistym departamentem ds. bezpieczeństwa.

 1. Opieka

  Tworzymy bliskie relacje z Klientami. Nasze usługi mają osobisty charakter – dokładamy wszelkich starań, byś komunikował się z ludźmi z krwi i kości, a nie bezimienną instytucją. Wiemy z doświadczenia, że żywe relacje wznoszą współpracę na wyższy poziom zaufania i efektywności.

 2. Ochrona

  Naszym Klientom zapewniamy ochronę i wsparcie. Kiedy pojawia się problem, rzeczowo i z rozwagą przeprowadzamy ich przez chmurę niewygodnych niejasności. Dbamy o to, by szkoda została zlikwidowana jak najszybciej, a co najważniejsze – we właściwy sposób.

 3. Rozwój

  By spełniać coraz to nowe oczekiwania Klientów, stale dbamy o rozwój naszych usług, zataczamy coraz szersze kręgi. Jesteśmy przy tym nowatorscy, a nasze działania są zawsze zrozumiałe i przejrzyste. Stawiamy na otwartość i pełną satysfakcję Klienta.

 4. Zrozumienie

  Usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Stawiamy dużo pytań, jesteśmy dociekliwi, by potem skutecznie wynegocjować jak najlepszą ochronę przy zachowaniu najdogodniejszych warunków. Na każdym etapie działań uczciwie wykładamy karty na stół.