Duże doświadczenie,
małe ryzyko

Brokers Union to ponad 20 lat sukcesów na polskim i zagranicznym rynku ubezpieczeniowym. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwala nam z odpowiedzialnością i w dobrym stylu prowadzić Twoje interesy. Oferujemy pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego i zarządzania ryzykiem, gwarantując pełne bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę.

Nasza drużyna gra dla Ciebie

Brokers Union to ekipa ekspertów, która pracuje na Twoją przyszłość. 24 licencjonowanych brokerów wywalczy dla Ciebie najkorzystniejsze warunki umowy ubezpieczeniowej, zlikwiduje szkody, wynegocjuje najlepszą cenę. Zarekomendujemy Ci jedynie zoptymalizowane oferty. Zanalizujemy sytuację na rynku dla Twoich indywidualnych potrzeb. Podejmując z nami współpracę, stajesz się jednym z nas. Grasz w naszej drużynie.

Silni partnerzy

Brokers Union wyznaje zasadę najwyższych standardów, co potwierdza przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia brokerów – Uniba Partners. Dysponujemy wysokim potencjałem technologicznym – w komunikacji z Klientem pomaga nam wielokanałowa platforma R2.

Brokers Union to Twoja długoterminowa gwarancja bezpieczeństwa.