Nowości, wydarzenia, opinie

XII Forum Rynku Zdrowia

Za nami kolejne, rekordowe pod względem frekwencji,  XII Forum Rynku Zdrowia, które odbyło się w dniach 26-27 października 2016r. w hotelu Sheraton w Warszawie. Po raz kolejny reprezentacja Brokers Union miała możliwość uczestniczenia w tym prestiżowym wydarzeniu.

Forum Rynku Zdrowia charakteryzuje się ciekawymi panelami dyskusyjnymi oraz sesjami, prowadzonymi przez specjalistów liczącymi się w branży medycznej. W debatach udział wzięli między innymi: przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju, Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, samorządów (lekarskiego, pielęgniarskiego i aptekarskiego), oraz dyrektorzy szpitali oraz wielu innych ekspertów.

W tym roku nie było inaczej. Konferencja to przede wszystkim ważne dyskusje. Poruszane były istotne aspekty. XII Forum Rynku Zdrowia skupiło się między innymi na obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Debaty poświęcone były również zarządzaniu w opiece medycznej, jej finansowaniu oraz wybranym zagadnieniom terapeutycznym. Specjaliści poruszyli temat wprowadzonych i planowych zmian w ustawie refundacyjnej. Istotną kwestią omawianą podczas tegorocznych debat szczególnie dla pacjentów była epidemiologia cukrzycy oraz kierunki zmian w onkologii. Omawiane były nowoczesne terapie leczenia cukrzycy oraz sytuacja badań nad nowotworem.

Pracownicy Brokers Union mieli możliwość wymienić się swoimi doświadczeniami z ekspertami cenionymi na rynku medycznym, co na pewno zaowocuje na przyszłość.

Zachęcamy do zapoznania się z: